Gyvieji Biblijos paveikslai

Details

Kauno Jono Laužiko mokyklos 5a ir I-ųjų socialinių įgūdžių ugdymo metų klasių mokiniai su mokytojomis R. Kruopyte, A. Adomuliene, K.Kunčinaite dalyvavo konkurse „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“.  5a klasės pastangos buvo įvertintos ir apdovanotos GRAND PRIX. 

Jau šeštus metus Lietuvos Biblijos draugijos organizuojamas konkursas „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ suburia moksleivius bendram siekiui kūrybingai ir įdomiai atkleisti Šventojo Rašto išmintį. Šiemet aktuali laisvės tema Šventajame Rašte, todėl 2018 metų konkurso fotografijomis atskleidžiamos laisvės pažado, apgintoji laisvė bei pasitikiu ir lieku laisvėje temos.

Po iškilmingos apdovanojimų ceremonijos dalyviai mėgavosi renginiu ir žiūrėjo premjerinį Keistuolių teatro spektaklį „Bajoras“

Lauziko 5 kl

Žalioji palangė

Details

Gegužės 19 d. nepamokinės veiklos 7 g. komanda dalyvavo Vilniaus universiteto Botanikos sode vykusio ekologinio konkurso „Žalioji palangė Lietuvos 100-mečiui“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje. 

Lauriatų komandas sveikino konkurso organizatoriai ir seimo nariai. Organizatoriai vaikams dovanojo ne tik sėklelių bei kitų dovanų, bet ir nuostabią ekskursiją po botanikos sodą. Apžiūrėjome alyvų kolekciją, rododendrų kalvą, susipažinome su vertikalaus apželdinimo idėjomis. 

7 g. auklėtoja V. Stankevičienė

Viešnagė Signatarų namuose ir pažintis su sovietmečiu

Details

 Gegužės 16 d. 5a, 6a, 8a, 9a, 10a, I ir II socialinių įgūdžių ugdymo metų klasės mokiniai vyko į Vilniuje Lietuvos nacionaliniame muziejuje įsikūrusius Signatarų namus. Mūsų mokyklos mokiniams buvo smalsu apsilankyti kambaryje, kuriame dabar eksponuojamas 2018 m. vasario 16 d. Lietuvos Tarybos narių pasirašytas Lietuvos nepriklausomybės Aktas.

Moksleiviai susipažino su atnaujinta ekspozicija, kurioje vaizdingai, pasitelkiant klasikines priemones ir naujas technologijas, pristatomas Lietuvos kelias į valstybingumą (nuo XIX a. antros pusės iki lemtingojo Vasario 16-osios Akto pasirašymo).

Daug sužinoję apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, mokiniai ir juos lydintys mokytojai lyg kokia laiko mašina buvo nugabenti į netolimą praeitį – sovietmetį. Visa tai dėka  Nemenčinėje (Vilniaus r.) vykstančio edukacinio renginio „1984. Ekskursija Spektaklis“.

Vaikai sužinojo kokia ta jų nepatirta, bet filmuose matyta ar iš tėvų ar senelių girdėta Sovietų Sąjungos priespauda, aplinka ir buitis. Grįžę į dabartį mokiniai pajautė palengvėjimą ir džiaugėsi, kad gyvena laisvoje Lietuvoje ir gali kalbėti savo gimtąja kalba.

20180516 132014

Mokytojos Loreta Vasiliauskienė, Lina Zubavičienė, Diana Marozienė, Lina Kralikauskienė, Vitalija Milketienė

Graži mūsų šeimynėlė

Details

Gegužės 15-oji - Tarpatutinė šeimos diena, kuri pradėta minėti 1994 m. Jungtinių Tautų organizavijos sprendimu.

Tampa graži iniciatyva minint šią dieną į mokyklos nepapamokines veiklas įtraukti ir tėvelius.  Šiais metais 7 ir 8 grupės suorganizavo renginį „Graži mūsų šeimynėlė“. Jame mokyklos vaikai šoko, žaidė ir dainavo kartu su Kauno „Vyturio“ gimnazijos folkloro ansambliu „Lygutė“ (vad. R. Fluturienė).

Organizatoriai: aukl. J. Kemzurienė ir V. Stankevičienė

Ugnis reikalinga, bet elkis atsakingai

Details

Gegužės 8 d. Kauno Jono Laužiko mokyklos mokiniai dalyvavo išvykoje į Kauno apskrities priešgaisrinę gelbėjimo stotį. Išvykos tema – „Ugnis reikalinga, bet elkis atsakingai“.

Stotyje susipažinome su ugniagesio gelbėtojo profesija, ugniagesys Robertas parodė ugniagesių darbo ir poilsio vietas, supažindino su įvairia gelbėjimo technika. Prevencinės veiklos poskyrio vyresnioji specialistė Džiuginta labai įdomiai ir išsamiai papasakojo apie saugų elgesį su ugnimi. Mokiniai su auklėtojomis pasveikino ugniagesius su jų profesine švente Šv. Florijono diena.

Išvyką organizavo Vilija Stankevičienė ir Nadiežda Kustrina


   

Šiandien  

Pirmadienis, 28 Gegužė 2018
06:14:58
   

Nuorodos  

   

Vaikų linija  

Vaiku linija

   
   

Pamokų laikas  

pamokulaikas.png
   

Mus aplankė  

117496
ŠiandienŠiandien24
VakarVakar65
Šią savaitęŠią savaitę24
Šį mėnesįŠį mėnesį2026
Iš visoIš viso117496