Edukacinis užsiėmimas laisvalaikio studijoje „Sveiki sveiki“

Details

2018 m. spalio 16 d. Kauno Jono Laužiko mokyklos 2a ir 3a klasių mokiniai su mokytojomis Sandra ir Irena smagiai praleido pamokas netradicinėje aplinkoje. Mokiniai pakartojo žinias apie sveikatą, atliko užduotis "mėlyname galvosūkių kambaryje", šoko, žaidė žaidimus, dalyvavo estafetėse, vaišinosi sveiku maistu... ir dar daug daug visokių nuotykių patyrė. Kviečiame ir jus aplankyt laisvalaikio studiją „Sveiki sveiki“ Kaune ir dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose.

 

Mokytojo dienos šventės akimirkos

Details

 

Rudenėlio šventė

Details

2018 m. rugsėjo 28 d. pradinių klasių mokinius sukvietė „Rudenėlio šventė“. Šia integruota veikla siekta pakartoti ir įtvirtinti žinias apie rudens požymius, rudenines gėrybes, išmokti naujų dainelių ir eilėraščių. Rudeniškam renginiui buvo skirtos visos paskutinio rugsėjo penktadienio pamokos.

Per pirmąją pamoką mokiniai savo klasėse kartojo žinias apie rudenį ir jo spalvomis margino medžių lapus. Antrosios pamokos metu pradinukai žiūrėjo filmukus apie vaisius ir daržoves, žaidė žaidimus, apžiūrinėjo natūralias rudens gėrybes ir spėliojo jų pavadinimus.

Trečioji pamoka vyko mokyklos aktų salėje, kur mažieji deklamavo eilėraščius, dainavo linksmas daineles apie rudenėlį ir jo gėrybes. Čia kiekviena klasė atliko ir smagią praktinę užduotį: medžių lapų trafaretus „nuspalvino“ pačių surinktomis rudens gėrybėmis. Grįžę į klases, visi renginio dalyviai pasivaišino rudens gėrybėmis ir moksleivių tėvelių paruoštomis vaišėmis.

Renginį organizatoriai – pradinių klasių mokytojų metodinės grupės nariai

20180928 080611

A. Ramanauskui Vanagui skirta paroda

Details

2018 m. spalio 6 d. Vilniaus Antakalnio kapinėse po 50 m. nežinios, abejonių ir paieškų amžino poilsio atgulė Lietuvos partizanų vadas Adolfas Ramanauskas - Vanagas. Kauno Jono Laužiko mokyklos bibliotekoje suorganizuota parodėlė kviečia susipažinti su jo šviesia, ryškia, įvairiapuse ir drąsia asmenybe. Parodėlėje taip pat eksponuojami Lietuvos partizanų poetų eilėraščiai ir dainos.

Mokslo metų atidarymo šventė

Details

Mokyklos kieme rugsėjo 3 d. rytą skambanti muzika kvietė visus Kauno Jono Laužiko mokyklos mokinius, jų tėvelius bei mokytojus į mokslo ir žinių šventę. 

Šventės organizatorė ir vedėja mokytoja Daiva Leonavičienė į susirinkusius kreipėsi sveikinimu: „Sveiki, visi, sugrįžę iš vasaros, sugrįžę iš pajūrio vėjų, iš gėlėtų pievų, iš ošiančių pušynų. Sveiki, sugrįžę ir vėl sustoję prie mokslo ir žinių šalies slenksčio. Vieniems ši rugsėjo pirmoji – paskutinė šioje mokykloje, o kitiems – pirmoji“. Tokiais žodžiais į būrį įsijungti ir į žinių šalį atvykti buvo pakviesti pirmokai. 

Kartu sugiedojus Lietuvos valstybės himną, buvo pagerbta mokyklos vėliava. Sveikinimo žodį tarusi mokyklos direktorė Salomėja Ratkevičienė, pristatė  šventėje dalyvaujančius svečius. Mokinius, jų tėvelius ir mokytojus sveikino ne tik svečiai, bet ir mokyklos mokiniai. 

Galiausiai kiekvienas turėjo sugalvoti norą ar prisiminti savo didžiausią svajonę. Kai norų buvo pilnos galvelės, o svajonių – kupinos širdelės, husarė išdalino balionus. Visiems kartu suskaičiavus iki trijų, balionai, kaip norų ir svajonių išsipildymo simbolis, buvo paleisti į skrieti dangų. 

Atsisveikinimo žodį tarusi renginio vedėja, visiems palinkėjo sveikatos, kantrybės, visokeriopos laimės, darbštumo ir vilties. Šventei pasibaigus, mokiniai sugūžėjo į pasipuošusias klases. 

 

 

   

Šiandien  

Antradienis, 23 Spalis 2018
14:14:38
   

Nuorodos  

   

Vaikų linija  

Vaiku linija

   
   

Pamokų laikas  

pamokulaikas2018.png
   

Mus aplankė  

127858
ŠiandienŠiandien46
VakarVakar77
Šią savaitęŠią savaitę123
Šį mėnesįŠį mėnesį1979
Iš visoIš viso127858